Yapı Taahhüt İşleri

Yapı Taahhüt İşleri

YAPI TAAHHÜT İŞLEMLERİ

Firmamız inşaat sektörünün hemen hemen her branşında faaliyet göstermektedir. İnşaat taahhüt hizmetlerimiz, bir yapının tasarımı, mimari-statik projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya her detayının tamamlanarak, kullanıma hazır halde teslimine kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi kapsamaktadır,KONUT, İŞYERİ, FABRIKA inşaatları hizmet alanımızdadır.

İnşaat sektöründe her geçen gün artan teknolojiye ayak uyduran teknik yapımızla, teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkları kaba inşaatta en iyi şekilde uygulamaktadır. Kendi bünyesinde bulundurmuş olduğu, kaset kalıp, endüstriyel kalıp, iskele sistemleri  ile kaba inşaatın iş güvenliğine de büyük bir itina göstererek en verimli ve en hızlı şekilde yapılıp teslim edilmesini kendisine ilke edinmiştir.

İnce işlerden alçıpan, mantolama, ıslak hacimler, seramik, karo süpürgelik imalatları, şap ve epoksi ile zemin uygulamaları, tuğla, gaz beton, ytong ile duvar uygulamaları, alçı sıva ve boya işleri başta olmak üzere birçok işçiliği aynı anda yapmaktadır.

Yapı Taahhüt İşleri